YASAL UYARI


https://www.fident.com.tr alan isimli internet sitemizde yer alan tüm sayfalara, fotoğraflara, dizaynlara, resimlere, yazılara ilişkin fikri mülkiyet hakları münhasıran Fi Dent’e aittir ve hiçbir şekilde başka bir kişi kurum veya kuruluş tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu web sitesinde adı geçen varsa başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunuyor olabilir.

Fi Dent ismi marka tescili ile yasal olarak korunmakta olup, başka bir kişi ve/veya kurum tarafından izinsiz kullanılamaz.

https://www.fident.com.tr alan isimli internet sitemizi hastalarımızın ve ziyaretçilerimizin hizmetine sunmak için tamamen iyi niyetle ve profesyonel olarak hazırlamayı amaçladık. Yine de internet sitemizde yer alan tüm bilgilerin genel nitelikte bilgeler olabileceğini, bu bilgilerin güvenilirliği ve yeterliliği konusunda hiçbir koşulda garanti ve taahhüt vermediğimizi, hizmetlerimize ilişkin yapılan sağlık yorumlarının sadece tavsiye niteliğinde olduğunu, kişiye göre farklılık göstereceğini ve hiçbir surette tek başına tedavi sonucunu belirlemek amacıyla kullanılmaması gerektiğini bildirmek isteriz.


Right Menu IconRight Menu Icon