GİZLİLİK VE GÜVENLİK


İnternet sitemizi ziyaret sürecinizi keyifli ve güvenli bir şekilde devam ettirebilmeniz için çeşitli güvenlik yöntemleri kullanılmaktadır. Bu nedenle internet sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman Çerez Politikası’nda belirtilenler ve İletişim Formu’na kendi istediğinizle kaydettiğiniz bilgiler hariç olmak üzere tarafınıza ait hiçbir veri tabanımıza kaydedilmez. Kullanıcı olduğunuz andan itibaren sistemimize kaydedilmiş olan tüm bilgilerinizi istediğiniz herhangi bir zamanda e-mail ya da telefon yolu ile öğrenebilme hakkınız saklıdır. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin siz izin vermediğiniz sürece sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

İnternet sitemizi ziyaretiniz sırasında vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi içerir kullanıcı bilgilerinizin https://www.fident.com.tr tarafından güvence altına alındığını, 128 bit şifreleme ile tarafımıza iletilen tüm bilgilerinizin güvenliğini sağlamak adına internet sitemizin SSL Sertifikası bulunduğunu bildiririz.

Fi Dent, tüm kullanıcılarına siteye veya mobil uygulamaya her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.


Right Menu IconRight Menu Icon