HAKKIMIZDA

Fi Dent Ağız ve Diş Polikliniği Dt. Jesmina Özbey sahipliğinde , diş hekimleri ve konsultan uzman hekimlerin (dişeti, kanal tedavisi, cerrahi, ortodonti, çocuk diş hekimliği) işbirliği ile 2018 yılında kurulmuştur. İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan kliniğimizde günümüzün getirdiği teknolojik yenilikleri ve bilimsel verileri çalışma prensibi olarak belirlemiş olup , sizlere en iyi hizmeti vermekten onur ve gurur duymaktayız.


İlker ÖZBEY | Kurucu

1985 yılında İstanbul’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun oldu. 10 yıla yakın özel sektör tecrübesinden sonra 2018 yılında Fi Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni eşi Jesmina Özbey ile birlikte kurdu. Klinikte yönetici olarak görev yapmaktadır.


Dt. Jesmina ÖZBEY | Estetik Diş Hekimi & Kurucu

1991 yılında Arnavutluk’ta doğup büyüyen Jesmina Özbey, 2009 yılında girdiği üniversite sınavında ülke birincisi olarak İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne girmiş, 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Özbey, özel kliniklerde çalışarak, katıldığı kurslar, kongreler, seminerlerle güncel yenilikleri takip ederek diş hekimliği çalışmalarına yoğun olarak devam etmektedir. Jesmina Özbey, 2018 yılında Fi Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurmuştur. İyi derecede İngilizce ve Arnavutça bilmektedir.


Right Menu IconRight Menu Icon